fbpx

8 דרכים איך להתמיד ולבצע את החלטות – חלק ב

איך להתמיד ולבצע את החלטות

חלק ב


הישאר מעודכן: הצטרף לניוזלטר שלנו :
    הרשם עכשיו    

שרינג איז קרינג

5. ליווי מקצועי
בכל פעם שאנחנו יודעים שמישהו צופה בנו או אפילו חושבים שצופים בנו, אז אנחנו מתנהגים אחרת וזה גורם לנו להשתפר. תמצאו מישהו מקצועי שישגיח שאתם מבצעים את החלטות שקבעתם. זה יכול להיות מאמן כושר שעוזר לכם להקפיד לעשות פעילות פיזית, ולאתגר את עצמכם גופנית. אם זה החלטות בתחום הפיננסי זה יכול להיות יעוץ אירגוני או יועץ עסקי שיעזור לכם לעמוד ביעדים העסקיים שלכם. אם זה החלטות להפחית בסוכר או להוריד במשקל זה יכול להיות מעקב של תזונאי או רופא סכרת.
היתרונות בעבודה עם אנשי מקצוע שהם אומרים לנו את האמת בפנים. ברגע שאנחנו משלמים לאדם עבור הלווי המקצועי שלו, אנחנו מעריכים את הסמכות שלו ומוכנים להשקיע יותר על מנת להשיג את המטרה.

6. חבר שותף
מישהו ששומר על המחויבות להחלטות שלנו. זה יכול להיות בן משפחה או חבר שאפשר להתקשר ולדווח לו בימים קבועים על התקדמות היומית שלנו. במקביל הוא מדווח לנו על התקדמות שלו. זה צריך להיות חבר בעל אותה רמת מודעות כמו שלנו וגם לו יש את המטרות שלו שאנחנו יכולים לעזור לו איתן. הוא לא הבייביסיטר שלנו, אנחנו מחויבים להחלטות שלנו והוא לשלו.
בכל תחילת שבוע רצוי לספר לו מה המטרות שלנו לשבוע הבא ומה הפעולות שאנחנו הולכים לבצע.

7. שימוש באפליקציות
השותף שאתם נותנים לו דין וחשבון לא חייב להיות אנושי, זה יכול להיות גם אפליקציה.
אני החלטתי לרוץ בירקון פעמיים בשבוע. אחרי שבועיים זה התחיל לשעמם אותי לרוץ שעה מסביב לירקון. אז התחלתי להשתמש באפליקציית ריצה. ברגע שהתחלתי למדוד את הזמנים שלי נהיתה לי מוטיבציה גדולה יותר לרוץ. כל היום רק חיכיתי לריצה, כי רציתי לשפר את הזמנים שלי.

8. סביבה או חברה מעודדת
מי שאתם מבלים אתו הוא מי שאתם. אם אתם רוצים לעשות שינוי בתחום מסוים תגייסו את האנשים שסביבכם שיתמכו בשינוי הזה. אם אתם רוצים להפסיק לעשן וכל החברים שלכם מעשנים יהיה לכם קשה להתמיד עם השינוי. תמצאו חברים או קבוצה עם סטנדרטים גבוהים שמושכת אתכם קדימה. קבוצה שתעזור לכם להתמיד. קורס מקצועי יכול להוות סביבה מעודדת. מהסיבה הזאת הקמתי את צוות הדרים טים. תכנית עבור בוגרי הסדנאות "עוצמה מנצחת" "והכוח לפעול". התכנית נודעה לבנות עבור בוגרי הסדנאות את צוות החלומות שלהם.

שיהיה לכם המשך יום נפלא

חי


קבל עכשיו בחינם

7 טיפים פשוטים וקלים ליישום שיגרמו לך לעמוד בהחלטות שלך לא משנה מה.


להורדת החוברת לחץ כאן

7 טיפים שיגרמו לך לעמוד בהחלטות שלך לא משנה מה

הכתבות הנקראות ביותר:

הישארו מעודכנים

אודות חי

חי שגיא הוא יועץ עסקי שמוביל להצלחה אישית ועסקית. הוא בעלים של חברת "הכוח לפעול". השיטה שפיתח, שיטת "הכוח לפעול", מיושמת היום בקרב חברות היי טק, פיננסים, תקשורת ועוד. בעל ניסיון של מעל עשר שנים כמאמן שחקנים, במאי, מורה למשחק מול מצלמה, מנחה סדנאות ראיון טלוויזיוני ומחבר הספר "רגע אמיתי". מוביל אלפי אנשים, פוליטיקאים, אנשי תקשורת, שחקנים, אנשי עסקים ובכירים בצה"ל להוציא מעצמם את הטוב ביותר.
 

מפת הגעה

שעות פתיחה

רוצה לשריין לך מקום בסמינר
" אונליין Top Speaker"?

(כנס אינטרנטי ללא עלות)

*מספר המקומות בכנס האינטרנטי מוגבל ל100 משתתפים.

רוצה לשריין לך מקום באירוע "Top Speaker"?

לאחר מילוי הטופס תועבר/י לתשלום מאובטח
(49 ש"ח ליחיד, 88 ש"ח לזוג) בהרשמה מוקדמת

50%


*אם לאחר מילוי הטופס אינך מועבר לדף סליקה, כנראה שכל המקומות באירוע אזלו.

רוצה ליישם את הסודות של הספר?
אני מזמין אותך לתוכנית שלי "Top Speaker Mastery"?

(הרשמה בעיצומה)

* בד"כ התוכנית סולד אאוט כשבועיים לפני המועד.