להרשמה לסדנת "הכוח לפעול".
מלא את הפרטים בטופס ומיד תועבר לדף מאובטח לתשלום ולהבטחת מקומך.

  אתם רוצים להצליח לא משנה מה? אתם מרגישים שאתם יודעים מה צריך לעשות ועדיין לא עושים?
  אתם רוצים לשלוט בחיים שלכם אבל המחשבות והרגשות שלכם מנהלים אתכם?

  אז הסדנה הזאת בדיוק בשבילכם!

  שלושה ימים בהם תקבלו החלטות חשובות, שישפיעו על החיים שלכם. ההחלטות שתקבלו יעצבו את הזוגיות שלכם, הקריירה שלכם, מצבכם הכלכלי וגורלכם. באמצעות כלים פשוטים ומעשיים תתחברו לעוצמות ולכוח האינסופי שקיים בכם, ושיוביל אתכם אל החיים שאתם חולמים לחיות.

  בסדנה תהיה לכם הזדמנות לגלות:

  הגיע הזמן להפוך את ההצלחה שלכם לאופציה היחידה !

  עכשיו, יש לכם את ההזדמנות ליזום את השינוי שאתם באמת רוצים. לעצור הכול ולהשקיע בעצמכם 3 ימים שישנו את הדרך בה חשבתם ופעלתם עד היום.

  כל מה שאתם צריכים לדעת כדי להוציא את הטוב ביותר מעצמכם!

  מתי זה קורה

  יום רביעי, ה-19.12.18 
  בין השעות 8:30-19:00

  יום  חמישי, ה-20.12.18 
  בין השעות 9:00-19:00

  יום שישי ה-21.10.18
  בין השעות 8:30-14:30

  היכן

  מרכז סול,

  בן שמן 4, תל אביב

  למידע נוסף על הסדנה השאירו פרטים ונחזור אליכם טלפונית.

   אל תחכו הרשמו עכשיו!

   כל הסדנאות של הכוח לפעול מתמלאות לפחות כחודש מראש. אם מרגיש נכון עבורכם – מהרו להירשם.

   סיפרו עלינו בפייסבוק

   המלצה של דורין לסדנת הכוח לפעול
   המלצה של קרן לסדנת הכוח לפעול
   המלצה חלי על סדנת הכוח לפעול
   המלצה של עדי על סדנת הכוח לפעול
   המלצה של יעל על סדנת הכוח לפעול
   המלצה של ספיר על סדנת הכוח לפעול
   המלצה של אירית על סדנת הכוח לפעול
   המלצה של לנה על סדנת הכוח לפעול
   המלצה של שימי על הכוח לפעול
   המלצה של איילה על סדנת הכוח לפעול

   תעודת האחריות שלנו

   100 שביעות רצון

    אנחנו כל כך משוכנעים שסדנת "הכוח לפעול" תעניק לכם כלים מעשים שישנו את היסודות של חווית היום יום שלכם,  שאנחנו מאפשרים לכם להגיע ולבחון זאת בעצמכם וללא כל סיכון.
    על מנת שתרגישו בטוחים לחלוטין בהחלטתכם, אנחנו מוכנים להחזיר לכם את מלא כספכם אם סדנת "הכוח לפעול"  לא מתגלה כהשקעה הטובה ביותר שעשיתם עבור עצמכם.

    איך זה עובד?

    אם עד אמצע היום השני של הסדנה, יום חמישי בשעה 14:00 (כלומר, לאחר שהשתתפתם בפועל במשך כל היום וחצי הראשונים של  הפעילות), מסיבה כלשהיא תחליטו שהסדנה אינה בשבילכם, או שאינכם מפיקים ממנה את מה שקיוויתם, פשוט פנו  אל הצוות שלנו, הודיעו על כך שהנכם עוזבים את הסדנה, ותקבלו החזר מלא של כל כספכם, ללא שאלה!

    מה יכול להיות יותר טוב מזה?

   להרשמה לסדנת "הכוח לפעול".
   מלא את הפרטים בטופס ומיד תועבר לדף מאובטח לתשלום ולהבטחת מקומך.

    בעבר קיבלת מאיתנו פרטים לגבי סדנת "הכוח לפעול" הקרובה, אך עדיין יש התלבטות?

    הנה משהו יכול לעזור לך להחליט.

    ארבעת הלבטים של אנשים לפני הרשמה:

    1. "אני יכול להרשות את לעצמי? זה לא יקר לי מדי?"
    כן, 4,050 ש"ח זהו סכום משמעותי, יש צדק בדבריך. אנשים אומרים לי את זה לא פעם. ולמה? כי זאת השקעה גדולה. גם אני התלבטתי בגלל המחיר לפני שנרשמתי לסמינרים. אבל, השאלה האמיתית שצריך לשאול היא האם הערך של הסדנה שווה יותר מהכסף? ללמוד לעשות יותר כסף, לפתח את הקריירה, להשקיע במערכת היחסים שלך ובבריאות שלך לא שווה יותר? צריך להסתכל מעבר לתג המחיר, אל ההחזר שמקבלים בטווח הארוך:
    המוטיבציה, האנרגיה, השראה, התבונה והכלים המעשיים שתקבל/י בסדנה ישלשו את ההשקעה שלך.
    בשביל לפתח את עצמי השקעתי עשרות אלפי שקלים בהשתתפות בסמינרים והרצאות בחו"ל אצל המנטורים הטובים בעולם. בטווח הארוך ההשקעות האלו החזירו את עצמן באלפי אחוזים בכל תחום בחיי. 
    האמת היא שרוב האנשים משקיעים את מיטב כספם בקניות מיותרות של אוכל, בגדים וציוד אלקטרוני, אבל לא בעצמם! האנשים המצליחים ביותר, הם גם אלה שמשקיעים קודם כל בעצמם! 
    אם נהיה מעשיים עוד יותר, ונרד למספרים, אז נגלה ש-4050 ש"ח חלקי 10חודשים, יוצא 405 ש"ח. מחיר ההצלחה בחייך האישיים ובקריירה שלך שווה ערך לעלות של טנק דלק אחד. האם זה מחיר שכדאי לך לשלם לאיכות חיים טובה יותר?

    זאת ההזדמנות להיות במשך שלושה ימים בסביבה ניטרלית, ללא הסחות דעת. זאת הזדמנות למקד את כל תשומת הלב שלך בעצמך ובמטרות שלך. קורס של פעם בשבוע יכול לעזור לך לשפר את איכות החיים שלך מעט, אבל רק חוויה אינטנסיבית ועמוקה יכולה להטמיע בך את החומר הנלמד ולהפוך אותו לחלק מהטבע שלך.
    המפגש הרציף במשך מספר ימים עם החומרים המועברים והאנשים שמגיעים ממקומות שונים, מאפשר לך לחוות את החומר הנלמד ולחיות אותו, וזאת מבלי לדבר על ההיכרות העמוקה הנוצרת עם אנשים, שאולי לא מעולם היה יוצא לך לפגוש.

    אני אדם פרקטי מאוד, ומבחינתי, המבחן הוא מבחן התוצאה. כל הכלים שתקבלו מעשיים מאוד ומביאים להשגת תוצאות במציאות. לא מדובר בידע תאורטי, אלא בשיטה פרקטית ופשוטה שתשנה את החיים שלך. אני רוצה לתת לך לחוות את זה בעצמך. אחד הדברים היפים ביותר בקורס הוא האחריות המלאה. אפשר להשתתף בפועל ביום וחצי מלאים. אם לאחר יום וחצי, לא מתאים לך, יוחזר לך 100% מכספך, בלי לשאול שאלות.
    למה אני עושה את זה? הסיבה היא שאני יודע איך החיים שלי נראו לפני ואיך הם נראים עכשיו. אני רוצה שתבואו.
    המטרה שלי היא תמיד לספק ערך רב יותר ממה שאנשים מצפים. 

    רוצה ליצור לשינוי? אם כן, אז לא כדאי לחכות שדברים יתאימו בדיוק לתכניות, זה לא יקרה. התאריכים מצריכים תמרון וויתור על דברים אחרים.
    השאלה האמיתית היא כמה התחייבת לשינוי בחיים שלך? כמה זה חשוב לך וחובה בעיניך? אנשים עסוקים מאוד באים לסדנאות ולאירועים שלנו. היייטקסטים, עורכי דין, יזמים, רואי חשבון ועוד מגיעים אלינו. אם אין לך שלושה ימים לשינוי ושדרוג החיים שלך, כנראה שהמקום בו את/ה נמצא/ת מספק אותך, ואת/ה לא רוצה יותר. רק את/ה יודע/ת מה רמת המוכנות שלך.