לחיות ב-Flow – פרק 95 – מה עדיף להיות שכיר או עצמאי

פרק סולו של חי שגיא
 

לחיות ב-Flow – פרק 94 – אישה חיה עם נרקיס אלון

בפרק עסקנו באיך להתחבר לחיה שבנו, איך לחיות חיים מלאי תשוקה והגשמה ועל מה שקורה בשדה של הקהילה המינית בישראל אז במיוחד בשביל זה הזמנתי את נרקיס אלון נרקיס היא יזמית חברתית, יוצרת תוכן ומנחה. היא מנחה סדנאות על מנהיגות נשית וחיבור גוף נפש בארגונים עסקיים ובמוסדות אקדמיים בארץ ובעולם. היא יוצרת ומגישת הפודקאסט "משחקות באש" בנושא מיניות בריאה, ומנהלת קהיל בפייסבור המונה אלפי גברים ונשים שמשתפים בנושאים כמו מערכות יחסים, מניות ומגדר. היא מייסדת שותפה בדאבליו -קהילת מנהיגות בין לאומית שמועדדת נשים להוביל יוזמות חברתיות ועסקיות בתמיכה קהילתית. היא נבחרה על ידי מוסף כלכליסט לאחת המנהיגים החברתיים המובילים בישראל ועל ידי מגזין "real leaders" האמריקני לאחת ממאה המנהיגים בעלי חזון בעולם. מחברת הספר אישה חיה.
 

לחיות ב-Flow – פרק 93 – קסום ולא רציונאלי

פרק סולו של חי שגיא
 

לחיות ב-Flow – פרק 92 – איך לרקוד כדרך חיים – נפלאות הגאגא עם סער הררי

בפרק עסקנו באיך אפשר להכניס ריקוד ותנועה בזמן העבודה? מה זה גאגא? ואיך גאגא מפתחת מודעות לחולשות גופניות, מעירה מקומות מנוונים?
במיוחד בשביל זה הזמנתי את סער הררי רקדן, כוריאוגרף ומנהל אמנותי ומנהל אמנותי של גאגא החל ממרץ 2018. זוכה פרס הגוגנהיים לכוריאוגרפיה, העמותה לאמנויות של ניו יורק, ופרס עיריית ניו יורק למחול. סער לימד באוניברסיטאות ופסטיבלים בארה"ב כגון: סאני פרצ'ס, ג'וליארד, ג'ייקובס פילו, אמריקן דאנס פסטיבל ועוד..
 

לחיות ב-Flow – פרק 91 – איך מתמודדים עם קנאה

פרק סולו של חי שגיא
 

לחיות ב-Flow – פרק 90 – איך להיראות יותר צעיר מהגיל הביולוגי שלך עם עדן גרשון ורוי לונדנר

בפרק עסקנו מהי התנוחה הטובה ביותר לשינה? איזה תנועה פיזית רצוי להכניס לחיים? מה גורם לעור פנים חלק יותר?
במיוחד בשביל זה הזמנתי את רוי לונדנר ועדן גרשון
רוי ועדן מטפלים וחיים ברחבי העולם, מרצים לאורח חיים בריא והרמוניה גופנית נפשית. הם פיתחו יחד את השיטה ליוגה פאשייה.
עדן גרשון: מורה ומטפלת דרך יוגה, מתוך מסורת איינגר יוגה, מעבירה קורסי הכשרת מורים וסדנאות ברחבי העולם (אוסטרליה, קוסטה ריקה, אירופה וכו)
רוי לונדנר: מורה ומטפל עם ידע של יותר מ15 שנה. מטפל במגע ומורה ליציבה ותנועה מודעת. מפתח שיטת לונדנר טרפי, שילוב של מיופאשייה, טריגר פוינט ויוגה טיפולית. מורה לשיעורי יציבה ומתיחות 'הגוף תחת גרביטי.
 

לחיות ב-Flow – פרק 89 – איך להעצים את ההנאה המינית שלנו

פרק סולו של חי שגיא
 

לחיות ב-Flow – פרק 88 – סקס, מדיטציה ואלוהים עם בודהי דנה

בפרק עסקנו איך ליצור חיבור עמוק יותר עם הפרטנר במהלך מעשה האהבה? איזה תרגול אפשר לעשות ביחד? ועל הקהילה המינית בישראל.
אז במיוחד בשביל זה הזמנתי את בודהי דנה מורה בינלאומי לטנטרה ויוגה, מלווה מיני הוליסטי, מאמן לאינטימיות מעצימה ואחד מהמובילים והחלוצים בתחום בישראל. מנחה סדנאות בארץ ובעולם, מורה ב־ISTA (בית הספר הבינלאומי לאומנויות המקדש). בודהי עוסק בטנטרה תרפיה כבר למעלה מ־20 שנה ומלמד את הידע שלו במפגשים אישיים, קורסים, סדנאות וריטריטים מסביב לעולם.
 

לחיות ב-Flow – פרק 87 – פילוסופיית החיים של הטאנטרה

פרק סולו של חי שגיא
 

לחיות ב-Flow – פרק 86 – איך לתקשר טוב יותר עם אנשים שאנחנו פחות מתחברים עם נועה לושי פוקס

בפרק עסקנו מה הדרך הטובה ביותר שאנחנו אוהבים שאנשים מתקשרים איתנו ואנחנו מתקשרים איתם? איך להסתדר טוב יותר עם אחרים? למה יש אנשים שאנחנו מתחברים אליהם ויש כאלה שלא? יש כאלה שמדברים קלות וכאלה שלא מסתדרים איתם. איך להיות אנשי תקשורת טובים יותר?
אז במיוחד בשביל זה הזמנתי את נועה לושי
נועה לושי יועצת ארגונית ומרצה בחברות רבות ומגוונות. מנחה סדנאות השפעה. מאחוריי שנים רבות של ניסיון בעולמות השירות, המכירה, ההדרכה והניהול ואהבתי הגדולה ביותר היא לאמן מנהלים ועובדים ולהפוך אותם לגרסה הכי מדויקת שלהם.
 

לחיות ב-Flow – פרק 85 – ניקוי רעלים למוח – מה באמת צריך לדעת

פרק סולו של חי שגיא
 

לחיות ב-Flow – פרק 84 – איך לדאוג לעתיד הכלכלי שלך עם שי בדיחי

בפרק עסקנו האם שווה להשכיר היום דירה? איזה טעויות פיננסיות אנשים עושים שעולות להם הרבה מאוד כסף? ומה שווה להשקיע היום?
אז במיוחד בשביל זה הזמנתי את שי בדיחי מנכ"ל שותף ב-"ידע שווה כסף" קהילה פיננסית עם למעלה מ100,000 חברים ומייסד אפליקציית Moneytor. מתכנן פיננסי, בלוגר ומרצה בתחום שוק ההון והפנסיה.
 

לחיות ב-Flow – פרק 83 – סטוריטלינג: איך לגרום לאנשים להיות במתח מכל מילה שיוצאת לכם מפה

פרק סולו של חי שגיא
 

לחיות ב-Flow – פרק 82 – איך להיות אנשים יותר כריזמטיים שלא מפחדים לדבר מול קהל עם רותם שביט

בפרק עסקנו על מה יוצר כריזמה? איך להתגבר על פחד קהל? איך לעשות את הצעד הראשון?
אז במיוחד בשביל זה הזמנתי את רותם שביט
מרצה ומאמנת לפיתוח כריזמה ודיבור בפני קהל. בעלים ומנכ״לית TalkMaster ביה״ס למרצים ודיבור בפני קהל. העבירה אלפי שעות הרצאות וסדנאות לצד הדרכה אישית וקבוצתית בארץ ובחו״ל בתחומי דיוק ואטרקטיביות מסרים, סטוריטלינג, מצגות,  התמודדות עם פחד קהל ועוד.

לחיות ב-Flow – פרק 81 – איך להתמודד עם חוסר החלטיות

פרק סולו של חי שגיא
 

לחיות ב-Flow – פרק 80 – איך להתמודד עם התקפי חרדה מבלי להשתמש בכדורים עם עומר שריר

בפרק עסקנו איך להתמודד עם חרדה מטיסות ונהיגה? איך לשנות דפוסי חשיבה? ואיך לפרק את החרדה מהשורש?
במיוחד בשביל זה הזמנתי את עומר שריר מומחה לפירוק חרדות, שפיתח את שיטת ד.נ.א מנטאלי- שמשלב תחומים הקשורים לשיטת הפעולה של המוח- הפזיולוגיה של המוח, Nlp , תת המודע, בודהיזם ועוד. עומר עזר לאלפי אנשים לפרק את החרדה וליצור לעצמם מציאות חדשה.
 

לחיות ב-Flow – פרק 79 – סוגי מגע: מה המגע האהוב עליך

פרק סולו של חי שגיא
 

לחיות ב-Flow – פרק 78 – איך להחזיר את האומץ – מהימנעות להשתתפות מלאה בחיים עם ד"ר אנאבלה שקד

בפרק עסקנו באיך מצב הרוח משפיע על האומץ שלי? איך להתמודד עם הפחד מכישלון? ואיזה כלים פרקטיים יכולים להחזיר את אומץ?
אז במיוחד בשביל זה הזמנתי את ד"ר אנאבלה שקד סיכותרפיסטית אדלריאנית בהבעה ויצירה, מייסדת בית-הספר לפסיכותרפיה במכון אדלר, מומחית להדרכת הורים, ומרצה בארץ ובעולם בנושאי התפתחות אישית, זוגיות, ".הורות ועוד. מחברת רב המכר "לקפוץ למים – מהימנעות להשתתפות מלאה בחיים והפיקה גרסה מצויירת לילדים.

לחיות ב-Flow – פרק 77 – איך להישאר בפוקוס ולהגשים את החלומות שלנו

פרק סולו של חי שגיא
 

לחיות ב-Flow – פרק 76 – איך להספיק יותר ולהיות רגועים יותר בו זמנית עם טלי סגל

בפרק עסקנו באיך איך להתמודד עם הלחץ כשאנחנו לא מספיקים את מה שתכננו איך לבנות סביבת עבודה בבית שתעזור לנו להיות פרודקטיבים בהבדל בין ניהול זמן לניהול אנרגיה ועוד
במיוחד בשביל זה הזמנתי את טלי סגל מייסדת ומנהלת "בו בזמן – טלי סגל – סדנאות לניהול זמן", מתמחה בניהול זמן ואיזון בית-עבודה בארגונים מזה למעלה מעשור
 

לחיות ב-Flow – פרק 75 – איך להפסיק לשפוט ולבקר את עצמנו יתר על המידה

פרק סולו של חי שגיא
 

לחיות ב-Flow – פרק 74 – אומנות האינטימיות: איך להפוך מפגשים כמו דייטים וראיונות עבודה למפגשים משמעותיים עם סתיו אוזן

בפרק דיברנו על אומנות המפגש. איך אפשר להתחבר תוך זמן קצר לכל אדם ובכל מקום ? איך ליצור חיבורים כנים ועמוקים עם אנשים? ומה הם מפגשים אמיצים? במיוחד בשביל זה הזמנתי את סתיו אוזן
יזמת חברתית, מפתחת תוכן ומנחה סדנאות לחברות, ארגונים ואינדיווידואלים סביב יכולות חיבור אמיץ ובניית אמון, העברת מסרים, פיתוח חוסן ויצירתיות בעולם משתנה. היא יועצת לארגונים על הגברת חווית אינגייג׳מנט באירועים ומטפלת. היא שותפה מייסדת בפרויקט 21 ומקימה בימים אלו את REALation- חוקרת בשנים האחרונות איך בעולם בו נהיה קל מדי להתרחק, אפשר לייצר מרחבי מפגש אמיצים שיהפכו שיהפכו את זה למספיק קל להתקרב.
 

לחיות ב-Flow – פרק 73 – איך לעורר את היצירתיות שבנו

פרק סולו של חי שגיא
 

לחיות ב-Flow – פרק 72 – איורוודה: איך לקרר את הגוף בקיץ עם ד"ר ערן מגון

בפרק עסקנו באיך לאזן את חום הגוף? איך לישון טוב יותר בלילה? ואיזה טיפוסים אנחנו על פי האיורוודה?
במיוחד בשביל זה הזמנתי את ד"ר ערן מגון ד"ר ערן מגון הוא רופא M.D., הוא נחשב לחלוץ שיטת האיורוודה בישראל, מטפל ומלמד את השיטה מזה כ – 30 שנה. ד"ר מגון טיפל באלפי מטופלים מרוצים במיגוון עצום של בעיות ומחלות, והוא נציגה הבלעדי בישראל של האקדמיה הבינלאומית לאיורוודה (IAA). הקים ועמד בראש מגמת איורוודה ב"קמפוס ברושים".
 

לחיות ב-Flow – פרק 71 – איך לקחת הרצאה, ספר או פודקאסט וליישם אותם בתוך היומיום

פרק סולו של חי שגיא
 

לחיות ב-Flow – פרק 70 – תקשורת מקרבת – איך לדבר על מה שבאמת חשוב לנו עם רותי פריש

בפרק עסקנו על במה מונע מאיתנו לתקשר בצורה חופשית עם בן או בת הזוג שלנו? איך לפתור קונפליקטים במערכות יחסים? מה הם הכלים הפרקטים שניתן להשתמש על מנת לתקשר טוב יותר עם אנשים?
אז במיוחד בשביל זה הזמנתי את רותי פריש מורה בכירה ליוגה, מדיטציה והתמקדות(focusing).. מתרגלת יוגה משנת 2000(בגלגול הזה) ומלמדת משנת 2006. מלמדת יוגה ומדיטציה וחוקרת גוף, מיניות ותודעה. מלווה זוגות בתהליך התפתחות תודעתי בדרך הטנטרה ומנחה נשים להתחבר לתבונה הנקבית.
 

לחיות ב-Flow – פרק 69 – מהם הסימנים לזוגיות בריאה או לזוגיות רעילה

פרק סולו של חי שגיא
 

לחיות ב-Flow – פרק 68 – איך לזהות אם יש לנו הפרעת קשב וריכוז ואיך אפשר להתמודד איתה עם ד"ר שירלי הרשקו

בפרק עסקנו במה הם הסימנים של הפרעת קשב? איזה כלים פרקטיים אפשר להשתמש כדי להתמודד עם הפרעת קשב? ואיך להתמודד עם אנשים קרובים שיש להם הפרעת קשב במיוחד בשביל זה הזמנתי את ד"ר שירלי הרשקו
מומחית בהפרעות קשב ולקויות למידה, חוקרת ומרצה באוניברסיטה העברית, מאבחנת, מדריכת הורים, מנחת סדנאות, מפתחת שיטת "רק רגע" לארגון החיים, בעלת טור במדור הבריאות בעיתון "הארץ", מחברת הספר אנשי קשב", מנהלת קהילה  בפייסבוק ומרחב בפלטפורמת Quara שאלות ותשובות מומחים ופודקאסט.

לחיות ב-Flow – פרק 67 – מהי מטרת העל שלך בחיים? מה באמת מניע אותך וגורם לך לקום בבוקר

פרק סולו של חי שגיא
 

לחיות ב-Flow – פרק 66 – איך לאלתר בסיטואציות מביכות ומורכבות של החיים עם טלי שרון

בפרק עסקנו איך לשפר את יכולת התקשורת שלנו עם אנשים, איזה דמויות אנחנו משחקים בחיים שלנו ואיך אפשר להחליף תפקיד במיוחד בשביל הזמנתי את טלי שרון שחקנית, מורה למשחק, יוצרת, יזמית, מנחה. השתתפה באין ספור סדרות וסרטים בטלוויזיה ובקולנוע ביניהם: "פגע וברח" בנטפליקס, "כפולים3", "אוטונומיות", "בני ערובה", "ניורק", "מגדלים באוויר", "בטיפול", "סרוגים" ועוד. מרצה בחוג לקולנוע באונ' ת"א ומעבירה סדנאות במשרד הביטחון, ולחברות פרטיות בעלים של בית הספר "סדנאות משחק טלי שרון".

לחיות ב-Flow – פרק 65 – איך למצוא את התשוקה בחיים

פרק סולו של חי שגיא
 

לחיות ב-Flow – פרק 64 – איך ללמוד שפות חדשות ב-Flow ובהנאה מבלי לשבור את השיניים עם נועם רז

בפרק עסקנו בלמה להפסיק לשנן מילים?? איך ללמוד שפה בהתלהבות מבלי לפחד לעשות טעויות וטכניקות פרקטיות שיעזרו לנו ללמוד כל שפה שנרצה. במיוחד בשביל הזה הזמנתי את נועם רז הבעלים והמפתח של שיטת אקספרס, שעוזרת להייטקיסטים ואנשי עסקים להפוך לדוברי אנגלית ולעבוד בשוק הגלובלי. מרצה בארגונים וחברות המובילות בארץ.
 

לחיות ב-Flow – פרק 63 – איך לסלוח למישהו שפגע בנו

פרק סולו של חי שגיא
 

לחיות ב-Flow – פרק 62 – איך לחיות את החיים שאני רוצה לחיות עם רונן גפני

בפרק עסקנו מה מונע מאיתנו לחיות את החיים שאנחנו רוצים? איך לעשות דברים שרוצים ואין כסף? למה  מרדף אחרי מטרות מונע מאיתנו להיות מאושרים?
אז במיוחד בשביל זה הזמנתי את רונן גפני יזם, פילוסוף עסקי,  מפתח משחק היזמות FreshBiz  ומחבר משותף של הספר “היזמים החדשים” דובר TEDx, מרצה ומאמן בינלאומי.

לחיות ב-Flow – פרק 61 – למה אושר זה חרטא

פרק סולו של חי שגיא
 

לחיות ב-Flow – פרק 60 – איך להתמודד עם חרדה, מתח ודאגות מהעתיד עם יעל טל

בפרק עסקנו באיך לא לתת לחרדות להשתלט יותר מדי על החיים? כמה באמת הסדר בסביבה שלנו (החדר/ הבית/ שולחן העבודה) יכול להשפיע על חרדה? ומהי שיטת העבודה ואיך היא מפחיתה מתח ודאגות? במיוחד בשביל זה הזמנתי את יעל טל
מאפשרת מוסמכת בשיטת העבודה (CF). עובדת ומטפלת בעזרת שיטת העבודה בפגישות פרטניות ובעבודה עם זוגות ומנחה קבוצות וקורסים בשיטה. מנחה מדיטציה ולימוד הכרת התודעה. יושבת ראש העמותה הישראלית לעבודה בשיטת ביירון קייטי.

לחיות ב-Flow – פרק 59 – איך להתגבר על הפחד מכישלון והפחד מהצלחה

פרק סולו של חי שגיא
 

לחיות ב-Flow – פרק 58 – איך להיות באיזור הגאונות שלך עם עדי כרמון סקופ

בפרק עסקנו באיך לזהות את איזור הגאונות שלי? מהמתכון להצלחה? איך לזהות מה המתנה שלי לעולם?
אז במיוחד בשביל זה הזמנתי את עדי כרמון סקופ היא יזמית המתמחה בבניית כלכלות מטבע אלטרנטיביות ואסטרגיה שיווקית. עדי ייסדה מספר סטאראפים ומיזמים חברתיים, בינהם את אפקויו (הפיכת קהילות לכלכלות עם מטבע קהילתי), אמץ רואפ.ה (סיוע לצוותים רפואיים בתקופת הקורנה ב-31 בתי חולים עם 10,000 מתנתבים) ואת תנועת ה-6 להעלאת המודעות לקיצור יום העבודה.
 

לחיות ב-Flow – פרק 57 – איך הקול שלנו משפיע על ההצלחה שלנו

פרק סולו של חי שגיא
 

לחיות ב-Flow – פרק 56 – איך לקרוא שפת גוף של אנשים עם ורד פלדמן

בפרק עסקנו איך לשדר ביטחון באמצעות שפת הגוף שלנו. איך לגרום מי שמולנו להרגיש בנוח בעזרת שפת הגוף שלנו. איך לזהות באמצעות שפת הגוף אנשים שמשקרים.
אז במיוחד בשביל זה הזמנתי את ורד פלדמן
מומחית לשפת גוף, שחקנית תיאטרון, טלוויזיה וקולנוע ובימאית. במהלך 2 העשורים האחרונים השתתפתה בסדרות טלוויזיה רבות כגון – מתים לרגע, השוטר הטוב, האלופה עוד. כמו כן שיחקה ב"תיאטרון הלאומי הבימה". חוקרת מרצה ומנחת סדנאות של ניתוח שפת גוף ושימוש נכון בה, עובדת עם המגזר הציבורי, חברות הייטק וסטארטאפים.
 

לחיות ב-Flow – פרק 55 – איך להתמודד עם ביקורת

פרק סולו של חי שגיא
 

לחיות ב-Flow – פרק 54 – מה המשמעות של חלומות ואיך לפרש אותם נכון עם ד"ר קרן אור- חן

בפרק עסקנו על מה באמת קורה שם בזמן החלום? כמה זמן אנחנו חולמים? למה חלק מהאנשים לא זוכרים את החלומות? מה משמעותם של החלומות החוזרים?
אז במיוחד בשביל זה הזמנתי את ד"ר קרן אור- חן מומחית לשינה וחלומות, בעלת שלושה תארים בפסיכולוגיה ודוקטורט בתחום קבלת החלטות בתנאי אי וודאות, מומחית בתורת המשחקים ובתחומי הסטטיסטיקה והמתודולוגיה. היא מרצה בכירה באוניברסיטת חיפה בבית הספר לעבודה סוציאלית, והחוג לפסיכולוגיה, החוג לתקשורת, החוג למשאבי טבע והסביבה. מהמקימים של המרכז לפסיכולוגיה חיובית בצפון.
 

לחיות ב-Flow – פרק 53 – מה המשקל של מחשבה אחת שיש לנו בראש? איך להיפטר ממחשבות טורדניות

פרק סולו של חי שגיא
 

לחיות ב-Flow – פרק 52 – איך להשמיע את קולי ולתת את המתנה שלי לעולם עם יובל אברמוביץ

,בפרק עסקנו איך לא לתת לאנשים רעילים לערער את הביטחון עצמי שלנו איך לבטא את עצמנו על אף הפחדים והספקות, ואיך לדעת שאנחנו מגשימים את החלום הנכון במיוחד בשביל זה הזמנתי את יובל אברמוביץ
יובל הוא סופר ומרצה בין לאומי. ספרו הרשימה יצא לאור ב20 מדינות והפך לתופעה תרבותית בישראל. הרומן שלו שנת המתנות נחשב לאחד מרבי המכר הנמכרים ב2019. יובל כתב 17 ספרים שנמכרו עד היום ביותר 450 אלף עותקים, הוא אחד ממשפיעני הרשת הגדולים בארץ.
 

לחיות ב-Flow – פרק 51 – הפילוסופיה של הכל פתיר

פרק סולו של חי שגיא
 

לחיות ב-Flow – פרק 50 – איך להפוך לאנשים עם ביטחון עצמי גבוה מבלי להיות תלויים באנשים אחרים עם ניצן אלפסי

בפרק עסקנו למה רוב האנשים סובלים מביטחון עצמי נמוך? מה לעשות כשאנחנו מוצפים רגשית? איזה תרגול יכול לעזור לנו לחזק את הביטחון העצמי שלנו?
אז במיוחד בשביל זה הזמנתי את ניצן אלפסי מאמנת תודעתית ומלווה תהליכי התפתחות ביטחון וערך עצמי, ורוחניות מעשי . מנחת הפודקאסט- ״פותחת תודעה״ .
 

לחיות ב-Flow – פרק 49 – מגה נוכחות – לתת את ה100% שלי בכל רגע ורגע

פרק סולו של חי שגיא
 

לחיות ב-Flow – פרק 48 – כנות- לתת אמון בעצמי ובאחרים עם רועי בן יוסף כנף

בפרק עסקנו באיך להיות כנים מבלי לפגוע בצד השני? איך להיות מי שאני בכל רגע ורגע? ואיך להתמודד עם מצבים שאנשים לא יכולים להכיל את הכנות שלך?
במיוחד בשביל זה הזמנתי את רועי בן יוסף כנף .
מייסד גישת הכנות והמדרשה, מחבר הספר כנות- להרוויח ממי שאני. בנוסף רועי ביים סדרות טלוויזיה וניהל את מחלקת התוכן בynet-.

לחיות ב-Flow – פרק 47 – לראות את הטוב ביותר בחיים

פרק סולו של חי שגיא
 

לחיות ב-Flow – פרק 46 – מה המערכת יחסים שלנו עם בגדים עם רוית בוסי

מהי קנייה רגשית ואיך נמנעים ממנה? איך הצבעים שאנחנו לובשים משפיעים איך שאנחנו מרגישים ביום יום? מהם טרנדים החמים והאם באמת צריך לרדוף אחריהם?
במיוחד בשביל זה הזמנתי את רוית בוסי סטייליסטית אישית, תדמיתנית עסקית בוגרת שנקר בתחום האיפור והפקות האופנה כבר מעל ל22 שנים.
 

לחיות ב-Flow – פרק 45 – אינטימיות – האומץ להיות מי שאני

פרק סולו של חי שגיא
 

לחיות ב-Flow – פרק 44 – איך להפסיק לתת לאוכל לנהל אותנו עם ליב עזריה

איך מתפתחים הרגלי האכילה שלנו? איך מבטלים רצון עז לחשקים? ואיך לא להישבר בארוחות משפחתיות?
אז במיוחד בשביל זה הזמנתי את ליב עזריה חוקרת תזונה לאריכות חיים ומאמנת נשות קריירה לשחרור משקל ואיזון רגשי. ליב חקרה את סודות התזונה של האנשים שחיים מעל גיל 100. בעלת הפודקאסט סודות האנשים הבריאים בעולם.
 

לחיות ב-Flow – פרק 43 – איך להתגבר על פרפקציוניזם

פרק סולו של חי שגיא
 

לחיות ב-Flow – פרק 42 – מה מסתתר מאחורי השמפו והסבון שאנחנו משתמשים עם מיכל מיתר

פרק סולו של חי שגיא
 

לחיות ב-Flow – פרק 41 – איך לפתח ביטחון עצמי גבוה יותר ולהאמין בעצמנו

בפרק עסקנו בטרנד ההוליוודי של לא להתקלח, ולא להשתמש בסבון ושמפו. מה מסתתר מאחורי האותיות הקטנות במרכיבים של השמפו? מה האלטרנטיבות שקיימות במקום השמפו התעשייתי?
אז במיוחד בשביל זה הזמנתי את מיכל מיתר הייטקסיטית ומרצה על אורח חיים בריא.
 

לחיות ב-Flow – פרק 40 – איך יוצרים שינויים בחיים עם ערן שטרן

בפרק עסקנו באיך ליצור מחשבות והרגלים המקדמים שינויים? איך לדעת זה מה שאני באמת רוצה? איך ממשיכים קדימה עם שינוי למרות קשיים שעולים בדרך? איך להתמיד בשינוי?
במיוחד בשביל זה הזמנתי את ערן שטרן מנטור עסקי ומחבר רבי המכר "להגשים" ו"להתעורר", מלווה מזה כ-16 שנים אנשים בתהליכי שינוי וטרנספורמציה.
 

לחיות ב-Flow – פרק 39 – לבקש את הירח – איך לבקש בקשות קיצוניות

פרק סולו של חי שגיא
 

לחיות ב-Flow – פרק 38 – איך להירדם מהר ולישון טוב בלילה עם ד"ר קרן אור- חן

בפרק עסקנו איזה סוגי טיפוסי שינה קיימים? מה עושים כשקמים באמצע הלילה ומנסים לחזור לישון? איך משפיעה השינה על חיי הזוגיות? ועל איזה צד הכי מומלץ לישון?
אז במיוחד בשביל זה הזמנתי את ד"ר קרן אור- חן מומחית לשינה וחלומות, בעלת שלושה תארים בפסיכולוגיה ודוקטורט בתחום קבלת החלטות בתנאי אי וודאות, מומחית בתורת המשחקים ובתחומי הסטטיסטיקה והמתודולוגיה. היא מרצה בכירה באוניברסיטת חיפה בבית הספר לעבודה סוציאלית, והחוג לפסיכולוגיה, החוג לתקשורת, החוג למשאבי טבע והסביבה. מהמקימים של המרכז לפסיכולוגיה חיובית בצפון.
 

לחיות ב-Flow – פרק 37 – למה ה- 5 דקות הראשונות של בוקר משפיעות באופן דרמטי על המשך היום