fbpx

איך הרצאה שינתה לי את החיים

איך הרצאה שינתה לי את החיים

בדיוק לפני שנתיים אשתי שאלה אותי "מאמי, רוצה לבוא איתי לפסטיבל הזורבה?
הציעו לי להופיע שם." הסתכלתי עליה במבט מבולבל, "יהיה לנו כיף, יש שם מלא סדנאות יוגה ורוחניות והופעות מוזיקה. ואני גם מופיעה". אמרתי לה "אוקיי. בסדר", אבל בלב חשבתי לעצמי: "מה לי ולפסטיבל השאנטי הזה? אין לי כוח לישון עכשיו 3 ימים במדבר…"

אני זוכר שבסדנה הראשונה לא מצאתי את עצמי. באמצע מדיטציה פקחתי את העיניים והסתכלתי על האנשים מתחברים לילד הפנימי שלהם. איפה אני ואיפה הם.

ככה הלכתי מסדנה לסדנה, עד שנכנסתי עם אשתי להרצאה על תזונה וספורט של טל זיידמן. שמענו מטל איך המזון שאנחנו מכניסים לגוף שלנו משפיע על האנרגיה והבריאות שלנו.
מיד אחרי ההרצאה עשינו החלטה פשוטה שאנחנו רוצים להיות אנרגטיים ובריאים יותר, אז עברנו לאכול רק תזונה מן הצומח, בשיטת ההיגיינה הטבעית.

כשחזרנו מהפסטיבל, הדבר הראשון שעשינו זה לפתוח את המקרר והארונות ולנקות אותם מגלוטן, סוכר, מלח, שמן, תבלינים – מאז אנחנו לא נוגעים במוצרים האלה.
רק שתבינו, אני הייתי מכור למתוקים ולחם. הייתי אוכל כיכר לחם ביום ויורד על חפיסת שוקולד ביום! כל השינוי הזה קרה מהרצאה אחת ששמענו בזורבה. הרצאה אחת ששינתה את כל דרך החיים שלנו לגבי תזונה.

שווה לחשוב פעמים לפני שאנחנו מעקמים פרצוף, כי אנחנו לא יודעים מאיפה תבוא ההזדמנות שלנו. אני שמח שאשתי גררה אותי לזורבה והוציאה אותי מאזור הנוחות שלי. הלקח שלמדתי מכל הסיפור הזה שהיציאה מאזור הנוחות תמיד משתלמת.
חצי שנה אחרי חזרתי לזורבה רק הפעם בתור מנחה.

שבוע הבא אני הולך להנחות שם 4 סדנאות והפעם אני נורא מתרגש כי אני הולך להנחות סדנת זוגיות חדשה יחד עם אשתי המדהימה. זה הולך להיות מדהים.
אז אם אתם מגיעים לזורבה אל תפספסו זה יהיה משנה חיים. 🙂

אם במקרה אתם לא יכולים להגיע לפסטיבל, אז אתם מוזמנים לאירוע הדגל שלי,"פשוט לעשות את זה!"
4 שעות חוויתיות עם תבונות חשובות שכל אחד יכול ליישם.

ההרשמה לאירועים הקודמים נסגרה זמן רב מראש
לכן אנו ממליצים להקדים ולהירשם על מנת שתבטיח את מקומכם.

ניתן לרכוש כרטיסים בקישור הבא
או להתקשר 6566496- 03

אני מאחל לכם חג שמח ומלא אהבה,
חי

הכתבות הנקראות ביותר:

הישארו מעודכנים

אודות חי

חי שגיא הוא יועץ עסקי שמוביל להצלחה אישית ועסקית. הוא בעלים של חברת "הכוח לפעול". השיטה שפיתח, שיטת "הכוח לפעול", מיושמת היום בקרב חברות היי טק, פיננסים, תקשורת ועוד. בעל ניסיון של מעל עשר שנים כמאמן שחקנים, במאי, מורה למשחק מול מצלמה, מנחה סדנאות ראיון טלוויזיוני ומחבר הספר "רגע אמיתי". מוביל אלפי אנשים, פוליטיקאים, אנשי תקשורת, שחקנים, אנשי עסקים ובכירים בצה"ל להוציא מעצמם את הטוב ביותר.
 

מפת הגעה

שעות פתיחה

רוצה לשריין לך מקום בסמינר
" אונליין Top Speaker"?

(כנס אינטרנטי ללא עלות)

*מספר המקומות בכנס האינטרנטי מוגבל ל100 משתתפים.

רוצה לשריין לך מקום באירוע "Top Speaker"?

לאחר מילוי הטופס תועבר/י לתשלום מאובטח
(49 ש"ח ליחיד, 88 ש"ח לזוג) בהרשמה מוקדמת

50%


*אם לאחר מילוי הטופס אינך מועבר לדף סליקה, כנראה שכל המקומות באירוע אזלו.

רוצה ליישם את הסודות של הספר?
אני מזמין אותך לתוכנית שלי "Top Speaker Mastery"?

(הרשמה בעיצומה)

* בד"כ התוכנית סולד אאוט כשבועיים לפני המועד.