הטבה מיוחדת לשבוע בלבד!

ימים
שעות
דקות
שניות

Top Speaker אונליין

איך לבנות הרצאות והדרכות אינטרנטיות שהופכות למקור הכנסה עיקרי מבלי לצאת מהבית

בעקבות משבר הקורונה החלטנו להעניק את קורס האונליין בהטבה מיוחדת של 89% הנחה!

מה העלות הסטנדרטית הקורס הדיגיטלי 'Top Speaekr' אונליין ?

 4,700 שקלים + מע"מ  

ומה המחיר לאחר ההטבה?

בתשלום אחד

470 ₪

+ מע"מ בלבד!
10 תשלומים של

49 ₪

+ מע"מ בלבד!

איך להכין את העסק שלך לזמן משבר?

בצל משבר הקורונה דברים משתנים, אנחנו כמרצים, מאמנים ומטפלים שעובדים בעיקר בהרצאות ומפגשים פרונטליים חייבים לזוז עם הגבינה ולהגיב במהירות. 

זוהי תקופה שמצריכה חשיבה יצירתית שתאפשר לנו הכנסה מיידית. לכן יצרתי הנחה של 89%, כדי להנגיש את הידע הזה לכמה שיותר אנשים. המטרה של הקורס Top Speaker אונליין היא לעזור לך לשמור על העסק יציב בתוך הבלגן, אם לא עשית את זה עד כה, עכשיו זו ההזדמנות. זה הזמן לרכוש יכולות חדשות וליצור הרצאות והדרכות אונליין! ממש כמו גדולי ה- Top Speaker בעולם.

 

"רגע חי, זה לא העסק שלי, הצד החזק שלי הוא מול קהל"

נכון, המתנות שלך הן במפגש ישיר עם אנשים, ואני לא אומר לך לוותר על זה, להיפך! זה הזמן ללמוד איך להפוך להיות  Top Speaker בכל הפלטפורמות. עולם ההרצאות התחיל לעבור לדיגיטל הרבה לפני הקורונה. המרצים והמנטורים הגדולים בעולם, אלו שממלאים כנסים של עשרות אלפי אנשים מעבירים הרצאות אונליין. בפברואר האחרון, טוני רובינס העביר הרצאה אינטרנטית ל- 240 אלף איש שעשתה 36 מיליון דולר!

"לא נעים לשווק את השירות שלי ולקחת כסף עכשיו"

חד משמעית כן! לשווק ולהציע את המוצרים יותר מבשגרה. למה? כי אנשים נמצאים במצב של חוסר ודאות הם צריכים עזרה יותר מתמיד. האם המוצר או השירות שלך יכול לעזור לאנשים לעשות יותר כסף? להיות שלווים ורגועים יותר?
האם התשובה היא כן, אז זאת החובה שלך לעשות זאת.

זה לא הזמן לעלות מחירים, אבל זה כן הזמן להציע מוצרים שיכולים לתמוך באנשים בתקופה הנוכחית, להמשיך לשרת אותם. אני ממליץ לך ליצור בהקדם מוצר או מבצע שיעזור לאנשים בזמן הקורונה. 

לכן גם אני עשיתי הנחה משמעותית של 89% על הקורס, כי אני רוצה שהקורס Top Speaker אונליין יהיה נגיש לכמה שיותר מרצים ובעלי עסקים בתקופה הזו. אנשים צריכים להכיר דרכים חדשות ליצור הכנסה בתקופה הנוכחית.

"מה לי ולטכנולוגיה? אין לי מושג איך עושים קורסים אונליין"

כמו שאמר ספנסר ג'ונסון מחבר רב המכר "מי הזיז את הגבינה שלי?": אם אינך משתנה – אתה עלול להיעלם… עכשיו זאת ההזדמנות לחשוב על העסק מחדש וללמוד איך אפשר להרחיב אותו לאונליין. בקורס Top Speaker אונליין אני אלווה אותך צעד אחר צעד ואראה לך איך להפוך הרצאה פרונטלית להרצאת אינטרנטית, מבלי לקנות ציוד מקצועי ותוכנות שעולות הרבה כסף. זה יפתיע אותך לגלות שהיום קל יותר מתמיד ליצור מוצרים דיגיטליים, מבלי להיות "גאון טכנולוגי".  

"אבל זה לוקח המון זמן להכין קורס דיגיטלי"

אז זהו, שלא. בקורס Top Speaker אונליין אני אלמד אותך איך בונים קורס דיגיטלי במהירות וביעילות. בינינו, לכולנו יש יותר קצת זמן עכשיו, אז במקום להיות צמודים לחדשות, יש לנו אפשרות ליצור מוצרים חדשים לעסק. חשוב להיות כל הזמן בעשייה עקבית ולא לשבת ולחכות שהמשבר יעבור. אסור לנו להרים ידיים. כשכולם סגורים בבית זה הזמן שהלקוחות שלך הכי צריכים אותך, הם צריכים להרגיש שהם בידיים טובות.

הטבה מיוחדת לשבוע בלבד של 89% הנחה !

מה כולל הקורס Top Speaker אונליין ?

money

איך לבנות הרצאת Top Speaker שתגרום לאנשים לקנות אונליין

נעבור שלב אחר שלב, מהמילה הראשונה שיוצאת לך מהפה ועד המילה האחרונה כך שאנשים ירשמו וירכשו את המוצרים שלך. מה שיאפשר לך ליצור הכנסה 24 שעות ביממה גם בתקופת המשבר.

rocket

איך לגרום ללקוחות להגיע להדרכה אונליין בלי להוציא הון על פרסום ממומן

בקורס אני אציג בפניך דרכים מהירות וחינמיות איך להביא קהל לשידורים שלך, מה שיחסוך לך את המבוכה לעלות לשידור עם 3 צופים. בנוסף אלמד אותך טכניקות של גדולי ה- Top Speakers שיגרמו לקהל שלך להישאר מרותק למסך עד לסוף השידור.

1

איך לצלם ולערוך קורס דיגיטלי בלי ציוד מקצועי ותוכנות שעולות הרבה כסף

נלמד איך כל אחד יכול לבנות קורס דיגיטלי מבלי להוציא אלפי שקלים בעזרת אמצעים שקיימים בכל בית. מה שיאפשר לך ליצור קורס דיגיטלי תוך שבועיים מבלי להסתבך עם טכנולוגיה ותוכנות מורכבות. 

8

קורס מעשי ופרקטי

הקורס בנוי מ-32 שיעורים קצרים, קלים לעיכול, באורך של 5-7 דקות. הסרטונים יהיו זמינים ללא הגבלת זמן, כך שתהיה לך האפשרות ללמוד בקצב שלך ובזמן המתאים לך. המטרה היא להעניק את כל התוכן בצורה סופר מדויקת ופרקטית כדי ליישם את הקורס בפועל.

all

חוברת פעולה והטמעה

על מנת לעזור לך להטמיע את הידע הכנתי עבורך חוברת מיוחדת שתלווה אותך בבניית ההרצאה האינטרנטית שלך. החוברת תסייע לך לארגן את התוכן לקורס דיגיטלי במהירות. כך שתוך שבוע-שבועיים יהיה לך קורס דיגיטלי ביד.

 קורס האונליין עכשיו בהטבה מיוחדת של 89% הנחה!

טטיאנה ועינת, מספרות על התוצאות שקיבלו מהקורס

מה אומרת טטאינה לגרסנקי בלוס (רופאה ומרפאה בדרך טבעית) :

היה לי חלום לפתח קורס דיגיטלי חדש. כשהכנתי את הקורס הקודם שלי זה לקח 3 חודשים רק להכין סדרה ראשונה של ווידאוים. לא היה לי כוח להכנס לזה שוב, לצלם סרטונים, להכין חומרים... ובעיקר לא היה לי מושג איך לשווק נכון את הקורס. שצפיתי בשיעורים של Top Speaker, פתאום נחשפתי לשיטה אחרת לגמרי ממה שידעתי. חי שאל: " איך אתם יודעים שאנשים זקוקים לידע שאתם הולכים לתת בקורס? אתם תעבדו חודשים, תשקיעו כסף ופתאום תגלו שאין ביקוש לקורסים שלכם?!" בקורס קיבלתי כלים מדוייקים ופשוטים איך לבנות קורס בתאום עם קהל היעד שלי (שכבר שילם מראש!) לא יכולתי לדמיין לעצמי לפני Top Speaker שבשבועיים (!!!) אני אבנה קהילה של 300 איש ושירשמו לקורס הדיגיטלי שלי 32 איש. כבר הקורס הראשון הכניס לעסק שלי פרנסה מכובדת, ובנוסף בעקבות התהליך, הגיעו לקוחות חדשים לקליניקה שלי. אני בהודיה ענקית לחי שגיא.
Untitled

מה אומרת עינת מנדל (מנחת סדנאות נשימה ותנועה) :

היה לי חשש גדול לצלם את עצמי בוידאו, אבל אצל חי ב Top Speaker למדתי שאני בכלל לא המרכז כאן. יש לי ידע להעביר והידע הזה חייב לצאת החוצה. אז עשיתי זאת! יצרתי קורס דיגיטלי, תכנית של 21 יום להכנסת רוגע לחיים. ומה הייתה הפתעה? למעלה מ-30 אנשים נרשמו לתכנית בלי להוציא שקל על פרסום!

3 בונוסים מיוחדים שיעזרו לך לבנות מוצר מנצח

1. קורס עמידה מול מצלמה – איך לצלם סרטונים שמביאים לקוחות (בשווי 498 ש"ח)​

הקורס המקיף ביותר שיעזור לך לצלם סרטונים בצורה חופשית ואותנטיות באותה פשטות שאתם כותבים ונושמים. הקורס ילמד אותך מא- ת איך להתגבר על פחד מול מצלמה, איך לצלם נכון ואיך לשווק את הסרטונים כך שיביאו הרבה יותר לקוחות.

2. סרטון הדרכה איך לעשות לייבים עם מאות תגובות מבלי להוציא שקל (בשווי 198 ש"ח)​

בסרטון נחשוף בפניך שיטה לעבוד עם קהל במהלך השידור שתגרום לצופים להשאיר מאות תגובות. מה שזה אומר שהסרטון יהיה הרבה יותר וויראלי ויגיע להרבה יותר אנשים.

3. חוברת מיוחדת ונדירה שכוללת 21 תבניות מוכנות מראש (בשווי 498 ש"ח)​

חוברת תעזור לך להביא מקסימום של אנשים לשידור. סדרת התזכורות יעזרו לך למנוע ביטולים של הרגע האחרון.

 

מה שבטוח שבסוף הקורס הדיגיטלי תהיה לך את היכולת לבנות לעצמך הרצאה אינרנטית שתביא לך לקוחות חדשים לעסק במהירות!​

אז מה ההשקעה שלך בקורס 'Top Speaekr' אונליין?

במקום העלות הסטנדרטית של הקורס:

 4,700 שקלים + מע"מ  

המחיר לאחר ההטבה הוא:

בתשלום אחד

470 ₪

+ מע"מ בלבד!
ב-10 תשלומים

490 ₪

+ מע"מ בלבד!

למימוש ההטבה עכשיו!

ימים
שעות
דקות
שניות

100% שביעות רצון מובטחת - אחריות מלאה

אלפי בעלי עסקים שכבר רכשו מוצרים קודמים שלי מעידים על התרומה הגדולה לחיים ולעסק שלהם. אין לי ספק שכך יהיה גם עבורך. אני מזמין אותך לקחת 14 ימים, להיכנס אל עומק הקורס, ללמוד וליישם. במידה ולאחר תקופה זו, לא תרגיש שהקורס שווה הרבה מעבר לעלותו, תוכל פשוט לפנות אלינו ולקבל באופן מיידי את כל כספך בחזרה.
100 שביעות רצון

בנימה אישית מחי...

"לתקופה הזאת יש תפקיד משמעותי, היא באה לנער אותנו, היא דבר טוב, זו הזדמנות לבטא את היצירתיות שלנו ולחשוב מחוץ לקופסה. רוב בעלי העסקים חושבים שליצור מוצר דיגיטלי זה כאב ראש. במקום להתאים את עצמם למצב הנוכחי הם מצמצמים פעילות ונלחצים. אבל זה הרגע שאנשים צריכים אותנו, זה הרגע שלנו לזהור. עסק יציב ומגוון מצריך גמישות מחשבתית, יצירתיות ותגובה מהירה. עכשיו יש הרגע לקחת פסק זמן מהשגרה ולפתח מוצרים חדשים שירחיבו את העסק שלנו. בגלל זה יצרתי את הקורס הדיגיטלי "Top Speaker אונליין".

חשוב לי להרגיע ולהגיד שהמשבר הזה  י ח ל ו ף ! במוקדם או מאוחר יגיע היום של "אחרי הקורונה" ואז, איפה יהיה העסק שלך? בזמן שרוב העסקים מפסיקים פעילות וקורסים זאת ההזדמנות שלך לבלוט. קדימה, אנשים מחכים לך". 

לשבור את שיא המכירות מבלי למכור

בכל שאלה או בעיה – ניתן לפנות למייל info@haisagee.co.il
מדיניות הביטולים – הההחזר יהיה פחות 10% דמי ביטול שאנו משלמים לחברת הסליקה

 

אודות חי

חי שגיא הוא יועץ עסקי שמוביל להצלחה אישית ועסקית. הוא בעלים של חברת "הכוח לפעול". השיטה שפיתח, שיטת "הכוח לפעול", מיושמת היום בקרב חברות היי טק, פיננסים, תקשורת ועוד. בעל ניסיון של מעל עשר שנים כמאמן שחקנים, במאי, מורה למשחק מול מצלמה, מנחה סדנאות ראיון טלוויזיוני ומחבר הספר "רגע אמיתי". מוביל אלפי אנשים, פוליטיקאים, אנשי תקשורת, שחקנים, אנשי עסקים ובכירים בצה"ל להוציא מעצמם את הטוב ביותר.
 

מפת הגעה

רוצה לקבל עותק של הספר הסודות של ה-Top Speaker עד הבית?

(ספר + 3 בונוסים מיוחדים)

* אם לאחר מילוי הטופס אינך מועבר לדף סליקה, כנראה שההטבה הסתיימה.

רוצה לשריין לך מקום באירוע "Top Speaker"?

לאחר מילוי הטופס תועבר/י לתשלום מאובטח
(49 ש"ח ליחיד, 88 ש"ח לזוג) בהרשמה מוקדמת

50%


*אם לאחר מילוי הטופס אינך מועבר לדף סליקה, כנראה שכל המקומות באירוע אזלו.

רוצה ליישם את הסודות של הספר?
אני מזמין אותך לתוכנית שלי "Top Speaker Mastery"?

(הרשמה בעיצומה)

* בד"כ התוכנית סולד אאוט כשבועיים לפני המועד.